Veselá kráva Lahodná XL

Sýr Veselá kráva Lahodná je vyráběna z čerstvého pasterovaného mléka. Ke snídani nebo kdykoli během dne si jeji lahodnou chuť vychnutná celá rodina. Pokud je ta vaše veliká a hladová, určitě vás potěší i větší balení - ať pro ní neustále nemusíte jezdit do obchodu.

 

  • Vyrobena z čerstvého pasterovaného mléka
  • Zdroj vápníku
  • 16 porcí
  • Váha: 240 g, váha 1 porce: 15 g
  • Sušina: 36 %, tuk v sušině: 45 %.

Výživová hodnota a složení

Výživové údaje na 100 g
Energie 921 kJ / 222 kcal
Tuk 18 g
z toho nasycené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 4,5 g
z toho cukry 4,5 g
Bílkoviny 10,5 g
Sůl 1,7 g
Vápník 560 mg*
*Denní referenční hodnota příjmu 70 %
Výživové údaje na 1 porci
Energie 138 kJ / 33 kcal
Tuk 2,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g
Sacharidy 0,7 g
z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 1,6 g
Sůl 0,26 g
Vápník 84 mg*
*Denní referenční hodnota příjmu 10,5 %

Složení:
pasterované mléko (33%), sýry, máslo, obnovené odtučněné mléko, tvaroh, mléčný minerální koncentrát, mléčné bílkoviny, zahuštěná prokysaná syrovátka.

Často kladené dotazy

Ne. Tato receptura Veselé krávy® neobsahuje žádné přídatné látky. Přestože doposud žádný vědecký výzkum nezpochybnil zdravotní nezávadnost tavicích solí, které ve svých sýrech používá, rozhodla se společnost Bel nabídnout verzi Veselé krávy®, která tavicí soli, ani jakékoliv jiné přídatné látky, obsahovat nebude. Po letech výzkumu se společnosti Bel podařilo úspěšně nahradit tavicí soli surovinami na bázi mléka a přitom zachovat stejné senzorické vlastnosti tavených sýrů.

Ne. Tato receptura Veselé krávy® přídatné látky neobsahuje. Společnost Bel velmi pozorně naslouchá hlasu spotřebitelů, kteří čím dál více požadují ve výrobcích složky přirozeného původu, a proto si je i vědoma toho, že přídatné látky vzbuzují u některých spotřebitelů obavy. Přestože doposud žádný vědecký výzkum nezpochybnil zdravotní nezávadnost přídatných látek, které ve svých sýrech používá, rozhodla se společnost Bel nabídnout verzi sýru Veselá kráva®, která nebude obsahovat žádné přídatné látky, ale pouze ingredience mléčného původu.

 

Vstupní surovinou, která je použita pro výrobu taveného sýra, je čerstvé pasterované mléko.

Veselá kráva® s mlékem má více sýrovou tvarohovou chuť odpovídající chuti použitého čedaru a tvarohu. Obě chutě v kombinaci s čerstvým pasterovaným mlékem lépe vynikají.


Máte vyplněny všechny data?
Chyba serveru, kontaktujte prosím správce
Máte email ve správném formátu?
Již jste přihlášen
Chyba serveru, kontaktujte prosím správce